MHD Bilgisayar - Siverek Teknik Servis SSS - MHD Bilgisayar
Yükleniyor...

SSS

Sık sorulan Sorular

Çoğu hatayı 2-3 gün içinde onarırız, ayrıca 24 saat öncelikli hizmet sunarız (gerekli parçaların elimizde bulunup bulunmadığına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.). Parçaları sipariş etmemiz gerekiyorsa, teslimat ertesi güne aksayabilmektedir. Bilgisayarsız kalmanın ne kadar zor olduğunu sizin kadar biz’de biliyoruz ve mümkün olduğunca çabuk teslim etmeye çalışacağız.

İşlemlerinize başlamadan önce ortalama bir fiyat vereceğiz ve siz kabul ederseniz işlemlerinize devam edeceğiz. Eğer kabul etmezseniz ilk aşamada ücretsiz olarak cihazınızı çıkarabilirsiniz, Eğer cihaz içi farklı hatalar var ise ve bunlar ikinci aşamada ise size tekrar işlemlerinizi belirterek bir fiyat sunacağız(Bu sunduğumuz fiyat size sunacağımız net tutar olacaktır) Eğer bu durumda iade edilmesini isterseniz sizden 30 TL ücret talep edilecektir.

Kişisel bir hizmet sunmak listemizin baş harfleridir; durumu ayrıntılı olarak açıklayabilmeniz için bilgisayarınızda çalışan kişiyle doğrudan konuşacaksınız. Onarımları hızla hallederiz, servis merkezlerine bir şey göndermiyoruz; onarım için 5+ gün süreyle teklif vermiyoruz. Başlangıç maliyeti talep etmiyoruz, işiniz bittiğinde ve işiniz bittiğinde ödeme yapıyorsunuz.

Kesinlikle, dizüstü bilgisayar ekranlarını herzaman tamir ediyoruz ve yeni bir dizüstü bilgisayar satın almaktan çok daha ucuzdur. Hızlı bir teklif için bizimle iletişime geçin, dizüstü bilgisayar ekranlarının çoğunu bulunduruyor ve normalde ekranınızı aynı gün değiştiriyoruz!

Verilerinizi takip etmek için her zaman özen göstereceğiz. Veri Koruma Kanunu’na uyuyoruz ve elimizdeki veriler sıkı bir şekilde güven altındadır. Avukatlar ve yüksek cadde mağazaları da dahil olmak üzere bir dizi yerel işletme için çalışıyoruz ve kişisel verilerin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Depolanan müşteri verileri her zaman parola korumalı ve şifrelenmiş biçimde saklanır. Mümkünse herhangi bir işi üstlenmeden önce bilgisayarınızdaki herhangi bir verinin yedeğini almanızı öneriyoruz ve gerekirse sizinle birlikte yedekleme seçeneklerini tartışabiliriz.

Bilgisayar & Tabletlerinizi yerinde tamir edelim

Anlık kontroller sonrası size en uygun hizmeti sunalım.

Üzülmeyin!

Iphone Kasanız mı eğildi

Iphone Kasanız mı eğildi

iPhone cihazınızın kasasının eğilmiş olduğunu farkederseniz, garanti kapsamını kontrol etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yapılması Gerekenler

Iphone / Ipad / Ipod

Iphone / Ipad / Ipod

Apple ürünlerine yönelik satış sonrası servis kapsamı, ülkelere özgü düzenlemelere ve politikalara göre değişiklik göstermektedir.

Yardım almak artık çok kolay

Değerli cihazlarınıza bakmamız için bir çok neden bulunmakta, bunlardan bazılarını sizin için listeledik

  Kayıt Oluşturun

  Teslim Tarihi

  Cihaz Türü

  Marka

  İşletim Sistemi

  İsminiz*

  Soyisminiz

  E-mail Adresiniz*

  İletişim Numaranız

  Adresiniz.

  Şehir

  Özel İstekler